Zachęcamy do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Rozumiemy, że ślub to zbyt ważna sprawa, by ignorować swoje wątpliwości. Chętnie wszystko wyjaśnimy i udzielimy Państwu rzetelnych informacji.

Czy organizują Państwo odnawianie przysięgi?
Tak, organizujemy również odnowienia przysięgi, jubileusze, rocznice.
Jakich danych potrzebują Państwo do przygotowania oferty?

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać ofertę uwzględniającą pakiet turystyczny (przelot, zakwaterowanie, wyżywienie), to najlepiej dopasujemy ją do Państwa oczekiwań, jeśli otrzymamy następujące dane:

 • liczba osób (czy Państwo Młodzi jadą sami, z dziećmi, ze świadkami, gośćmi itd.)
 • miejsce ślubu, które biorą Państwo pod uwagę
 • miejsce wylotu
 • liczba i wiek dzieci (jeśli jakieś z Państwem jadą)

Oczywiście, im więcej Państwo napiszą o swoich oczekiwaniach, tym lepiej. Dlatego zachęcamy do pisania np. o tym, w jakim Państwo chcą się zmieścić budżecie, o tym, czy chcieliby Państwo polskiego księdza, o cechach wymarzonego hotelu, o preferowanej formie wyżywienia.

Polska obsługa ślubu za granicą: czy jest możliwa?
Polska obsługa ślubu za granicą to element ważny dla wielu klientów. Kontakt z naszym biurem odbywa się po polsku chyba, że mają Państwo inne potrzeby. Zawsze w miarę naszych możliwości staramy się zorganizować dla Państwa tłumacza. Oprócz tego część naszych ofert zawiera między innymi:
 • Polskojęzycznego koordynatora ślubnego,
 • Polskiego księdza,
 • Przysięgę składaną w języku polskim itd.
Czy możliwy jest ślub kościelny na plaży?
Ślub cywilny lub symboliczny może się odbywać na plaży, w ogrodzie lub innym miejscu wybranym przez Parę Młodą. Ślub kościelny może być udzielony tylko w kościele (kilka lat temu Papież zmienił przepisy i na całym świecie ślub kościelny może być udzielony tylko w kościele). Dlatego pary decydujące się na ślub kościelny zwykle najpierw biorą piękny ślub cywilny w plenerze, a następnie ślub kościelny w kościele.
W jakim obrządku organizują Państwo śluby?
Najczęściej organizujemy śluby cywilne i kościelne w obrządku rzymskokatolickim. Organizujemy także śluby symboliczne, humanistyczne i w obrządku protestanckim oraz prawosławnym. Jesteśmy też otwarci na inne możliwości: chętnie podejmiemy się czegoś nowego.
Jakie dokumenty są konieczne do zawarcia ślubu?
Lista wymaganych do zawarcia ślubu dokumentów zależna jest od przepisów danego państwa i wybranego rodzaju ślubu. Na podstawie tych informacji wyślemy Państwu mailem pełną listę. Gdy dokumenty wymagają tłumaczeń przysięgłych także tą sprawą możemy zająć się w Państwa imieniu.
Czy zapewniają Państwo kompleksową obsługę?
Zawsze zapewniamy kompleksową i pełną obsługę. Państwo możecie oczywiście wybrać, z których składników naszej oferty zechcecie skorzystać. Nasze biuro jest licencjonowanym organizatorem turystycznym, posiada wszystkie stosowne uprawnienia, certyfikaty oraz ubezpieczenie działalności. Mamy zaufaną sieć kontrahentów i partnerów biznesowych, takich jak fachowi koordynatorzy ślubni, wysokiej jakości hotele, tłumacze przysięgli, fotografowie, którzy doskonale wykonają swoją pracę aby Państwa ślub przebiegł idealnie.
Jak szybko mogą zorganizować Państwo nasz ślub?
To zależy od miejsca: są kierunki, w których wymagane jest dostarczenie dokumentów z ponad dwumiesięcznym wyprzedzeniem, są również miejsca, w których możemy zorganizować państwa ślub w ciągu zaledwie miesiąca.
Czy na ślub możemy zabrać dzieci, świadków, rodziców?
Oczywiście: zawsze jest możliwość zabrania ze sobą dodatkowych gości, świadków, rodziców. Na etapie przygotowania oferty dla Państwa pytamy o Państwa oczekiwania i przygotowujemy odpowiednią ofertę obejmującą także pobyt gości. Jeżeli jedziecie Państwo w większej grupie, możemy też zorganizować wspólne aktywności, takie jak wycieczki fakultatywne. W niektórych miejscach możemy również zorganizować skromne wesele lub uroczystą kolację dla państwa młodych oraz ich najbliższych.
Czy zorganizują Państwo fotografa itd.?
Można u nas zamówić pakiet ślubny zawierający wybrane usługi ślubne. Mogą się na nie składać np.: dekoracje, kwiaty, bukiety, makijażyści, fotograf, muzyka na żywo, tort, fajerwerki, pokazy tańca, wieńce kwiatowe, tłumaczenie przysięgłe koniecznych dokumentów, polski ksiądz, polski albo angielski koordynator ślubny, masażyści, świadkowie (jeśli jadą Państwo tylko we dwoje), słoń jako uczestnik sesji ślubnej, wycieczki fakultatywne. Na szczegółowe pytania chętnie odpowiemy mailowo.
Czy możliwy jest ślub kościelny za granicą?
Oczywiście. Ślub kościelny za granicą jest możliwy w wybranych kierunkach, takich jak Madera, Cypr, Chorwacja, Mauritius, Bali, Dominikana, Teneryfa itd. Lista kierunków, w których możliwa jest organizacja ślubu kościelnego znajduje się pod tym linkiem: ślub kościelny za granicą. W niektórych miejscach, takich jak Mauritius lub Cypr, Państwa ceremonię może poprowadzić nawet polski ksiądz.
Ile kosztuje ślub za granicą?
 • Ślub za granicą jest tańszy od wystawnego wesela w Polsce.
 • Najtańsze śluby za granicą realizowaliśmy w Grecji już od 6.000 PLN.
 • Ślub w egzotycznym miejscu będzie kosztował od 15.000 PLN.
Cena ślubu za granicą zależy od wielu składników i ofertę zawsze przygotowujemy zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami Młodych Par. Na cenę wpływają przede wszystkim:
 • kierunek i ceny biletów lotniczych - im dalej od Polski tym drożej - ale nie zawsze. Czasami wyższą cenę biletu lotniczego rekompensują niższe ceny usług na miejscu
 • termin i długość pobytu - w szczycie sezonu oferty będą oczywiście najdroższe; pobyt 14-dniowy będzie droższy niż 7-dniowy
 • standard hotelu i wyżywienia - co ciekawe, często oferty All Inclusive okazują się ostatecznie tańsze od tych, gdy Młodzi decydują się na korzystanie wyłącznie z zewnętrznych restauracji
 • liczba gości - niektóre Pary Młode wyjeżdżają tylko we dwójkę, inne zabierają ze sobą rodzinę i przyjaciół
 • dodatkowe usługi wybranych przez Młodych, np. pakietów spa, wycieczek, rejsów, usług fryzjera, fotografa etc.
Aby oszacować cenę Twojego wymarzonego ślubu będziemy potrzebowali kilku informacji. Napisz do nas albo zadzwoń, a przygotujemy przygotujemy propozycję dopasowaną do Twoich możliwości.

Wyślij zapytanie


Inne inspirujące propozycje

Ślub na Zakynthos

Ślub na Zakynthos

Zakynthos to interesująca wyspa grecka, gdzie z przyjemnością zorganizujemy Państwu ślub na plaży przy zachodzie słońca. Zachwycające widoki bez wątpienia będą wspaniałą oprawą ceremonii oraz doskonałym tłem dla sesji ślubnych.

Ślub na Santorini

Ślub na Santorini

Na Santorini proponujemy liczne lokalizacje, gdzie w romantycznej scenerii złożą Państwo przysięgę. Oprócz swojego uroku, który zawdzięcza ślicznym biało-niebieskim domkom i klifom nad morzem, Santorini wyróżnia się niską ceną.

Ślub na Korfu

Ślub na Korfu

Na pięknej, greckiej wyspie Korfu proponujemy Państwu śluby cywilne oraz kościelne, w tym z przysięgą w języku polskim. Korfu, wśród naszych ofert, jest zdecydowanie jedną z tańszych, mimo to nie traci na jakości. Ślub cywilny na zapytanie, do potwierdzenia!

zobacz więcej inspirujących ofert