Ślub na Maderze

Ślub na Maderze to opcja dla par, które chciałyby, by w pewnych kwestiach ślub za granicą nie różnił się za bardzo od ślubu w Polsce. Na pięknej, malowniczej Maderze organizujemy zarówno śluby cywilne, gdzie można przysięgę składać po polsku, jak też śluby kościelne oraz konkordatowe.

ślub na MaderzeMadera jest lubianym kierunkiem wśród młodych par. „Wyspa wiecznej wiosny” oferuje zachwycające krajobrazy, zarówno dla fanów morza jak i gór. Dla pary młodej znajdą się zarazem możliwości relaksu jak i zwiedzania. Bez wątpienia taka podróż poślubna będzie niezapomniana.

Co zawiera nasz pakiet ślubny?

Zapewniamy kompleksową obsługę Państwa ślubu. Pakiet może obejmować:
– organizację przelotów, hoteli, wyżywienia i ogółu spraw związanych z wyjazdem
– pośrednictwo w uzyskiwaniu, tłumaczeniu i przesyłaniu dokumentów, płatności administracyjne
– organizację ceremonii (indywidualnie wyceniamy: miejsce, kwiaty, dekoracje, tort, muzykę na żywo, księdza, urzędników, tłumaczy, fotografa, kamerzystę, fryzjera, makijażystkę itp.)
– koordynację ślubu w języku polskim

Zawsze staramy się spełnić wszystkie oczekiwania pary młodej, dlatego zakres i cenę pakietu ustalamy indywidualnie.

Najlepsze terminy

Ze względu na ciepły, ale łagodny klimat, poleca się wyjazdy na Maderę w miesiącach letnich. Z drugiej strony, temperatura na Maderze przez cały rok nie spada poniżej 19 stopni, dlatego zimowe miesiące też nie odstraszają.

Na 14 tygodni przed datą ślubu potrzebne nam będą Państwa dokumenty (listę koniecznych dokumentów prześlemy drogą mailową). Możliwa też „organizacja eskpres” na 50-40 dni przed datą ślubu, za dodatkową opłatą

Miejsce ślubu

To młodzi decydują, jak ma wyglądać ich ślub, czy ma to być ceremonia z widokiem na morze, czy też w altanie ślubnej w ogrodzie, w restauracji itd.

Hotele i wyżywienie

Proponujemy pobyt w starannie wybranych hotelach w standardzie od 3* do 5*. Możliwe są wszystkie opcje wyżywienia: ze śniadaniami, all inclusive itd.

Ile kosztuje ślub na Maderze?

Koszt pakietu ślubu konkordatowego wraz z pakietem turystycznym wynosi od 11500 PLN, ceny mogą się wahać zależnie od rodzaju ślubu, kursu walut itd.

Każdą wycenę traktujemy indywidualnie, dopasowując ją do Państwa oczekiwań i możliwości.

Goście

Dla par młodych istnieje również możliwość zabrania ze sobą gości i zakwaterowania ich w tym samym hotelu. Cena zaczyna się od 2149 PLN za osobę. Możemy również dla Państwa zorganizować świadków, jeżeli przyjeżdżają Państwo tylko we dwoje.

Ślub kościelny czy cywilny?

Na Maderze istnieje możliwość nie tylko zorganizowania ślubu cywilnego lub kościelnego, ale także konkordatowego (pod który została wyceniona ta oferta).

Dostępne atrakcje
Madera oferuje wiele opcji aktywnego wypoczynku, ponieważ dysponuje świetnymi warunkami do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu, surfingu i kitesurfingu, a nawet do łowienia ryb na głębokiej wodzie. Zachęcamy również do trekkingu. Miejsc do wypoczynku też nie brakuje.

Galeria.

Cena za Parę Młodą od 11 500 PLN

Podana cena jest kwotą orientacyjną, skalkulawaną na moment tworzenia oferty. Ostateczna cena wyjazdu jest uzależniona od kursów walut, kosztów przelotów, wybranych opcji dodatkowych wyjazdu i innych czynników. Cena została skalkulowana w oparciu o dwie osoby podróżujące razem.

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000


Wyślij zapytanie


Cena za parę młodą od11 500 PLN Cena zawiera:
 • organizację ślubu i wszystkich formalności
 • pobyt w hotelu
 • przeloty rejsowe, ubezpieczenia, opiekę rezydenta
 • wszystkie składniki oferty mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb, łącznie z tańszymi przelotami czarterowymi/rejsowymi.
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące propozycje

Ślub na Zakynthos

Ślub na Zakynthos

Zakynthos to interesująca wyspa grecka, gdzie z przyjemnością zorganizujemy Państwu ślub na plaży przy zachodzie słońca. Zachwycające widoki bez wątpienia będą wspaniałą oprawą ceremonii oraz doskonałym tłem dla sesji ślubnych.

Ślub na Santorini

Ślub na Santorini

Na Santorini proponujemy liczne lokalizacje, gdzie w romantycznej scenerii złożą Państwo przysięgę. Oprócz swojego uroku, który zawdzięcza ślicznym biało-niebieskim domkom i klifom nad morzem, Santorini wyróżnia się niską ceną.

zobacz więcej inspirujących ofert

Dlaczego warto wyjechać z nami?

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym

Działamy od 2003 roku, posiadamy licencję touroperatorską, ubezpieczenie organizatora turystyki Signal Iduna. Jesteśmy partnerem ponad 200 biur turystycznych, flot safari nurkowych, hoteli. Zaufanie biznesowe potwierdza także członkostwo w międzynarodowej grupie BNI.

Mamy wielkie doświadczenie

Rekomendowane hotele i usługi turystyczne sprawdzamy samodzielnie, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Nasz zespół to osoby z wieloletnią praktyką, a jednocześnie pasją podróżowania i poznawania nowych miejsc.

Wyjątkowo dbamy o naszych Klientów

Przygotowując oferty uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i spełniamy je. Zawsze zapewniamy opiekę rezydentów albo przedstawicieli naszego biura na miejscu. Nasza pomoc jest dostępna przez 24 godziny na dobę.