Ślub kościelny za granicą

Wielu parom marzy się piękny Ślub kościelny za granicą. Według prawa kanonicznego, ślub kościelny może się odbyć wyłącznie na terenie kościoła, dlatego właśnie oferujemy Państwu ceremonie w przepięknych, urokliwych kościołach. Niektóre kierunki (na przykład Mauritius) umożliwiają nawet ślub przed polskim księdzem!

Zanzibar
od
2300 USD
za parę

Ślub na Zanzibarze

Dlaczego polecamy ślub na Zanzibarze? Absolutnie urokliwa, wyjątkowa i zachwycająca przyroda, piękne, szerokie, białe plaże dostępne śluby cywilne i kościelne, oraz ceremonie malajskie.
Slub Cywilny Na Kefalonii
od
1650 EUR
za parę

Ślub na Kefalonii

Kefalonia to największa z Wysp Jońskich. Słynie z jednej z najpiękniejszych plaż na świecie, Myrtos. To wyspa, na której pomimo masowej turystyki nadal można napotkać dziewicze zakątki oraz cieszyć się prawdziwie grecką codziennością.
Ślub na Maderze
od
1810 EUR
za parę

Ślub na Maderze

Madera to malownicza wyspa na Atlantyku, nazywana Zielonym ogrodem. Zachwyca zielenią, widokami na klify, ocean.
43021_8
od
2099 EUR
za parę

Ślub na Cyprze

Cypr to przede wszystkim piękne, piaszczyste plaże. Znajdują się tam zarówno tętniące życiem kurorty, jak i miejsca idealne na spokojny wypoczynek. Dla aktywnych Wyspa oferuje liczne zabytki z różnych okresów historycznych. Polecamy odwiedzić Park Narodowy Cape Greco. Miłośników przyrody na pewno zachwycą niesamowite klify i zatokowe plaże. Urozmaicony krajobraz pozwala cieszyć się zarówno nadmorskimi, jak i górskimi krajobrazami.
041fd9be947ed3e02159814d9716d13b
od
1950 EUR
za parę

Ślub na Seszelach

Seszele przyciągają swoimi piaszczystymi plażami oraz bujną roślinnością, którą można oglądać m.in. w Parku Narodowym Praslin. Seszele są również gratką dla nurków, ponieważ właśnie tam znajduje się największy atol koralowy, zaś czyste, jasne plaże są idealnym miejscem dla sportów wodnych i relaksu na słońcu.
Maxresdefault
od
1650 EUR
za parę

Ślub na Mauritiusie

Mauritius chętnie wybierany jest ze względu na piękno otoczenia, czyste i dziewicze plaże. Oferuje wysoki standard usług przy umiarkowanych cenach.
Teneryfa2000ST
od
1700 EUR
za parę

Ślub na Teneryfie

Teneryfa to jedna z Wysp Kanaryjskich, położonych na Atlantyku. To całoroczny kierunek turystyczny. Można tu spędzić czas zarówno na aktywnym zwiedzaniu, jak i na wypoczynku.
Forever Sicily Wedding Venues Locations 2
od
3100 EUR
za parę

Ślub we Włoszech

Włochy to słoneczny, popularny kierunek, wybierany głównie ze względu na ciekawe zabytki, piękną pogodę i bardzo dobrą kuchnię. Oferujemy Państwu wiele lokalizacji, jednak polecamy zwłaszcza nasze ulubione- Sycylię oraz Toskanię.
Mgarr Malta Panorama Of Gnejna Bay The Most Beautiful Beach In Malta At Sunset With Beautiful Colorful Sky And Golden Rocks Taken From Ta Lippija Shutterstock_662879173
od
2450 EUR
za parę

Ślub na Malcie

Malta to wspaniałe miejsce na letni wypoczynek, ale także bardzo atrakcyjne ze względu na plenery ślubne. Państwo młodzi oprócz cieszenia się sobą mogą wybrać się na romantyczny rejs, spędzać aktywnie czas na sportach wodnych, a także wypoczywać na plażach i cieszyć słońcem.
Shutterstock_764972821 2200x880
od
1250 EUR
za parę

Ślub w Chorwacji

Chorwacja to kierunek szczególnie popularny wśród Polaków. Położona jest nad Morzem Adriatyckim. Jej malowniczość, krystalicznie czysta woda, bałkański klimat stanowią idealne połączenie na wakacyjny wypoczynek i niezapomniany ślub w pięknej, romantycznej scenerii.