Ślub w egzotycznym miejscu

Ślub w egzotycznym miejscu to marzenie par, które chciałyby oderwać się od codzienności, aby w przepięknych warunkach celebrować swoje uczucie i nacieszyć się sobą. Wiele osób chciałoby, by dzień ich ślubu był jak spełnienie marzeń: do tego najlepsze są tropikalne kierunki egzotyczne, wśród dziewiczej przyrody i krystalicznie czystych wód. Oferujemy najpiękniejsze lokalizacje, kameralne plaże, najciekawsze atrakcje.

zdjecie whatsapp 2023 09 22 o 09.46.16 2
od
2990 USD
za parę

Ślub na Zanzibarze

Dlaczego polecamy ślub na Zanzibarze? Absolutnie urokliwa, wyjątkowa i zachwycająca przyroda, piękne, szerokie, białe plaże dostępne śluby cywilne i kościelne, oraz ceremonie malajskie.
Klif 1
od
3490 USD
za parę

Ślub na Bali

Bali to typowa egzotyka. Jest to kierunek chętnie wybierany przez naszych klientów, bo jest mało znany, dobry dla kameralnych ślubów z dala od tłumów. Nowożeńców przyciągają również piękne plaże. Dostępne są ciekawe, barwne i kwieciste aranżacje ślubne.
Bez tytułu
od
2990 USD
za parę

Ślub na Hawajach

Hawaje to bardzo modny kierunek, gdyż zapewnia niepowtarzalny klimat rajskiej egzotyki. To także miejsce o ciekawej kulturze, z rozbudowaną infrastrukturą ślubną.
041fd9be947ed3e02159814d9716d13b
od
2790 EUR
za parę

Ślub na Seszelach

Seszele przyciągają swoimi piaszczystymi plażami oraz bujną roślinnością, którą można oglądać m.in. w Parku Narodowym Praslin. Seszele są również gratką dla nurków, ponieważ właśnie tam znajduje się największy atol koralowy, zaś czyste, jasne plaże są idealnym miejscem dla sportów wodnych i relaksu na słońcu.
Maxresdefault
od
3890 EUR
za parę

Ślub na Mauritiusie

Mauritius chętnie wybierany jest ze względu na piękno otoczenia, czyste i dziewicze plaże. Oferuje wysoki standard usług przy umiarkowanych cenach.
Image6
od
3490 USD
za parę

Ślub na Dominikanie

Dominikana to prawdziwa egzotyka, gdzie zachwycą Państwa słoneczne plaże i tropikalna roślinność. Nad morzem w promieniach słońca mogą Państwo do woli wypoczywać i cieszyć się sobą w rajskich, karaibskich warunkach.
WEDDINGS_WEDDING_PAVILLION_16x7_2.jpg.transform.heroHomeDesktop.image_
od
3150 USD
za parę

Ślub na Malediwach

Malediwy jest to prawdziwy raj na ziemi, gdzie czyste, jasne plaże wraz z turkusowymi wodami, różowymi muszlami i zielonymi palmami stanowią prawdziwie bajeczny, tropikalny krajobraz, w sam raz na sesję ślubną. Bogactwo morskiego życia, wraków i raf koralowych przyciąga nurków – wyjazd można połączyć z safari nurkowym.
meks
od
3490 EUR
za parę

Ślub w Meksyku

W Meksyku proponujemy ślub na plaży, gdzie w romantycznej scenerii złożą Państwo przysięgę. Prywatne pudrowe plaże, turkusowe kolory wody oraz palmy to wszystko czeka Was w Mexico!