Ślub w Europie

Zapraszamy na Ślub w Europie, pełnej zachwycających kontrastów. Europa to bogactwo kultur, piękno architektury, wysoki standard usług i hoteli a także, co też nie bez znaczenia, względna bliskość do domu. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa to niezwykłe, niezapomniane przeżycie. Bez wątpienia będą Państwo szczęśliwi.

Ślub Na Zakynthos
od
1750 EUR
za parę

Ślub na Zakynthos

Zakynthos to interesująca wyspa grecka, gdzie z przyjemnością zorganizujemy Państwu ślub na plaży przy zachodzie słońca. Zachwycające widoki bez wątpienia będą doskonałym tłem dla sesji ślubnych.
Ślub na Maderze
od
1810 EUR
za parę

Ślub na Maderze

Madera to malownicza wyspa na Atlantyku, nazywana Zielonym ogrodem. Zachwyca zielenią, widokami na klify, ocean.
43021_8
od
2099 EUR
za parę

Ślub na Cyprze

Cypr to przede wszystkim piękne, piaszczyste plaże. Znajdują się tam zarówno tętniące życiem kurorty, jak i miejsca idealne na spokojny wypoczynek. Dla aktywnych Wyspa oferuje liczne zabytki z różnych okresów historycznych. Polecamy odwiedzić Park Narodowy Cape Greco. Miłośników przyrody na pewno zachwycą niesamowite klify i zatokowe plaże. Urozmaicony krajobraz pozwala cieszyć się zarówno nadmorskimi, jak i górskimi krajobrazami.
Santorini Wedding Slider 1440x600
od
2790 EUR
za parę

Ślub na Santorini

Santorini to najbardziej romantyczna oraz malownicza z Wysp Greckich, gdzie można podziwiać wspaniałe zachody słońca. Białe domki z niebieskimi dachami harmonizują z błękitem morza.
Corfu Wedding 29
od
1800 EUR
za parę

Ślub na Korfu

Korfu to zdecydowanie najbardziej zielona z Wysp Greckich, leżąca na Morzu Jońskim. Słynie z pięknych widoków. To wyspa zarówno dla osób poszukujących spokoju i wypoczynku, jak i dla aktywnych zwiedzających oraz miłośników natury.
Rodos Plaza 3
od
1290 EUR
za parę

Ślub na Rodos

Rodos, nazywany Wyspą Słońca jest największą wyspą Dodekanezu położoną na Morzu Egejskim. Słynie z pięknych plaż, starożytnych zabytków oraz słynnego Kolosa, będącego niegdyś jednym z 7 cudów świata.
Traditional
od
1050 EUR
za parę

Ślub na Krecie

Ślub na największej spośród Wysp Greckich. Niezapomniane widoki, piękne plaże, a także śródziemnomorski klimat, to idealne rozwiązanie dla każdego.
Teneryfa2000ST
od
1700 EUR
za parę

Ślub na Teneryfie

Teneryfa to jedna z Wysp Kanaryjskich, położonych na Atlantyku. To całoroczny kierunek turystyczny. Można tu spędzić czas zarówno na aktywnym zwiedzaniu, jak i na wypoczynku.
Forever Sicily Wedding Venues Locations 2
od
3100 EUR
za parę

Ślub we Włoszech

Włochy to słoneczny, popularny kierunek, wybierany głównie ze względu na ciekawe zabytki, piękną pogodę i bardzo dobrą kuchnię. Oferujemy Państwu wiele lokalizacji, jednak polecamy zwłaszcza nasze ulubione- Sycylię oraz Toskanię.
Mgarr Malta Panorama Of Gnejna Bay The Most Beautiful Beach In Malta At Sunset With Beautiful Colorful Sky And Golden Rocks Taken From Ta Lippija Shutterstock_662879173
od
2450 EUR
za parę

Ślub na Malcie

Malta to wspaniałe miejsce na letni wypoczynek, ale także bardzo atrakcyjne ze względu na plenery ślubne. Państwo młodzi oprócz cieszenia się sobą mogą wybrać się na romantyczny rejs, spędzać aktywnie czas na sportach wodnych, a także wypoczywać na plażach i cieszyć słońcem.
Shutterstock_764972821 2200x880
od
1250 EUR
za parę

Ślub w Chorwacji

Chorwacja to kierunek szczególnie popularny wśród Polaków. Położona jest nad Morzem Adriatyckim. Jej malowniczość, krystalicznie czysta woda, bałkański klimat stanowią idealne połączenie na wakacyjny wypoczynek i niezapomniany ślub w pięknej, romantycznej scenerii.
Ślub na Algarve
od
1950 EUR
za parę

Ślub w Portugalii

Wybrzeże Algarve to jedno z najpiękniejszych i najbardziej popularnych turystycznie miejsc w Europie. Malownicze wybrzeże Oceanu Atlantyckiego skrywa niezwykłe plaże, groty, klify i romantyczne, zabytkowe miasteczka. To idealne miejsce na ślub i wakacyjny wypoczynek w jednym.